PANDA ANTİ VİRÜS

Aşağa gitmek

PANDA ANTİ VİRÜS

Mesaj  ismail Bir Paz Kas. 25, 2007 1:05 pm

Her tipte virüsü tespit eder ve yok eder
PC'nizi casus yazılımlardan uzak tutar Wi-Fi bağlantılarısı olan korsanların girişini engeller Online sahtekarlıklara karşı korur

Kurun, virüs ve casus yazılımları unutun!

ÇİFTE KORUMA Bilinmeyen virüsler ve davetsiz misafirlerle savaşmak için en akıllı teknoloji

Bu ürünün kullanımı, bu kutunun içinde bulunan Panda Software Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin kabulüne bağlıdır. Panda Software ve Panda logosu Panda Software'e kayıtlı ticari markalardır. Microsoft, Windows ve Windows logosu ABD ve diğer ülkelerdeki Microsoft Şirketlerine kayıtlı ticari markalardır.BI-1177-05

Bilgisayarınızı kolayca korumak için tek ihtiyacınız

Bilgisayar iş hayatında, eğitim ve eğlence için çok gerekli bir araç olmaya başladı. Ancak, veri ve dosyalarınızı tehkiye atıyorsunuz.Bilgisayarınızı çok fazla zaman ve efor harcamadan koruma altına almalısınız.

Yeni Panda Antivirus + Firewall 2007 bilgisayarınızı her tpite virüs, spyware, hacker, phising ve diğer online sahtekarlıklara karşı otomatik ve sürekli olarak korur. Dahası, özellikle sadece birkaç dakikada yayılabilen ve geleneksel güvenlik programlarının tespit edemediği bilinmeyen tehditleri bloklamak için tasarlanan devrimci
TruPrevent™ Teknolojisi size çifte koruma sağlar.

Daha fazla beklemeyin. Şimdi alın! virüs, spyware ve diğer tehditleri unutun!

Her tür virüsü otomatik olarak tespit eder ve yok eder

Panda Antivirus + Firewall 2007 parmağınızı kıpırdatmanıza bile gerek duymadan her türlü virüsü, solucanı ve Trojan'ı otomatik olarak tespit eder ve yok eder. Ayrıca, TruPrevent™ Teknolojisi yeni virüslere karşı çifte koruma sağlar. Panda Antivirus + Firewall 2007 ile virüsler yüzünden endişelenmeksizin İnternet'te dolaşabilir, e-posta alıp gönderebilir, online oyun oynayabilir, dosya indirebilir, karşılıklı yazışabilir ve diğer dilediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Virüsleri unutun sadece bilgisayarınızdan alabileceğinizin en fazlasını almaya çalışın!

**Yeni!** ilgisayarınızı casus yazılımdan koruyun

İnternet kullanım alışkanlıklarınızı daha sonra sizin izniniz olmaksızın kullanmak üzere toplayan bir çok program var. Casus yazılımlar sadece özel hayatı gizliliği hakkını ihlal etmekle kalmaz aynı zamanda yavaşlama, bilgisayar ayarlarında ani değişiklikler, izniniz olmaksızın yüklenen çöp programlar vs. gibi problemler de yaratır. Panda Antivirus + Firewall 2007 izniniz olmaksızın kendi kendine kurulan casus yazılımları ve diğer rahatsız edeci programları tespit eder ve yok eder. Özel hayatınızı koruyun ve bilgisayarınızı sorundan uzak tutun!

**Yeni!** Wi-Fi bağlantıları olsa bile, korsanları ve davetsiz misafirleri engeller,

Korsanlar her gün bilgilerinizi çalabilecek ve onlara zarar verebilecek yeni yollar buluyorlar. Titanium 2006 gelişmiş bir güvenlik duvarı teknolojisiyle davetsiz misafirleri engelliyor ve bilgisayarınızı bir güvenlik kalesine dönüştürüyor. Panda Antivirus + Firewall 2007 Wi-Fi bağlantısı olan korsanların da bilgisayarınıza girmesine engel oluyor. İzniniz olmaksızın bilgisayarınıza girmeye çalışanları durdurun!

**Yeni!** Online sahtekarlıklara karşı koruma

Panda Antivirus + Firewall 2007 sahte sayfalara yönlendiren e-postalar gibi online sahtekarlıklardan korur. Bankacılık ve alış-veriş işlerinizi kafanız rahat yapın!

Kolay kullanım: Kurun ve virüsleri ve casus yazılımları unutun

Maksimum kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: otomatik, kullanıcı dostu, sezgisel, tarama sırasında açık raporlar. Günlük otomatik güncellemeler

Günde en az bir kere virüslere ve diğer tehditlere karşı koruma sağlamak amacıyla güncellenir. Garantili etkililik

Yenilikçi TruPrevent™ Teknolojisi , kötü amaçlı yazılımlara karşı geliştirilen yeni nesil arama motorlarında bulunur ve her türlü kötü amaçlı yazılımı tespit ve yok etmede maksimum etkililiği garanti eder. (virüsler, casus yazılımlar, sahtekarlıklar...)

Maksimum hız

Ultrafast arama motoru, tüm veriyi tararken bilgisayarınızın kaynaklarını minimum düzeyde kullanır. Sonuç olarak fark etmeden korunursunuz.

Önleyici uyarılar

Panda Antivirus + Firewall 2007 İnternet'te virüs bulaşma ihtimali yükseldiğinde sizi uyarır.

Günde 24 saat yılda 365 gün teknik destek *

Teknik Destek ve PandaLabs uzmanlarımız ne zaman ihtiyacınız olursa hızla yanıt vermek için çalışıyorlar. * Panda Antivirus + Firewall 2007 Anti-virüs + Anti Casus Yazılım + Firewall bir yıl boyunca ek ücret talep etmeksizin bu hizmetleri sunar: 24 saat e-posta ve İnternet ile Teknik Destek, 24 saat yeni virüslere karşı SOS Virüs uyarısı ve günlük güncellemeler.

Bilinmeyen virüsler ve davetsiz misafirlerle savaşmak için en akıllı teknoloji

Ne zaman yeni bir virüs veya tehdit ortaya çıksa geleneksel anti-virüs programları ve güvenlik çözümleri saatler boyunca bilgisayarınızı tehlikeye açık bırakarak güncellemelerle uğraşır.

Sasser ve MyDoom gibi yeni nesil virüsler ve tehditler bu durumdan yaralanarak anti-virüs koruması olsun olmasın binlerce bilgisayarı etkiliyor.

Çözüm TruPrevent™ Teknolojileri: dosyaların ve programların hareketlerini zekice analiz ederek, bilgisayarınıza zarar verenleri engelliyor.

Sonuç olarak, anti-virüs korumasının yanında güncellemelerden bile önce çift katlı bir koruma sağlıyor.

virüs, spyware ve diğer tehditleri unutun!

Minimum sistem gereklilikleri: -İşlemci: Pentium 300 MHz
-RAM: 128 MB ( 256 MB Tavsiye edilen).
-Hard disk: 160 MB boş alan
-İşletim sistemi: Windows® XP,
-Internet Explorer 5.01
-CD-ROM sürücüsü

avatar
ismail

Mesaj Sayısı : 52
Kayıt tarihi : 24/11/07

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz